Damskie wodoodporne rękawiczki kolarskie

Wszystkie modele damskich wodoodpornych rękawiczek kolarskich wykonane są z funkcjonalnych materiałów i posiadają podlepiane szwy. Wysokiej jakości damskie wodoodporne rękawiczki kolarskie podnoszą komfort jazdy zarówno zimą, jak i w letnich miesiącach. W ofercie znajdują się cienkie damskie wodoodporne rękawiczki kolarskie nieocieplane oraz cieplejsze damskie wodoodporne rękawiczki kolarskie o różnym stopniu ocieplenia.
Dla zachowania przejrzystości oferty umieściliśmy damskie rękawiczki kolarskie w kilku kategoriach, jak np. rękawiczki kolarskie z długimi palcami, letnie rękawiczki kolarskie, rękawiczki MTB itd. Wodoodporne rękawiczki dla mężczyzn znajdują się w osobnej kategorii męskie wodoodporne rękawiczki kolarskie.<p><span style="font-size: 12.222222328186px;">Nieprzemakalne ochraniacze na rękawiczki z membraną EUROTEX waterproof - nieprzemakalny, oddychajacy materiał chroniący przed wiatrem.</span></p>
Wodoodporne cienkie ochraniacze na rękawiczki Chiba RAIN SHIELD PLUS, żółte odblaskowe

67 zł


Wybierz:
Rozmiary :

Jak dobrać swój rozmiar?


Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych

Nieprzemakalne ochraniacze na rękawiczki z membraną EUROTEX waterproof - nieprzemakalny, oddychajacy materiał chroniący przed wiatrem.
Wodoodporne cienkie ochraniacze na rękawiczki Chiba RAIN SHIELD PLUS, żółte odblaskowe

67 zł


Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł
Nowa registracia text