Elektroniczne
Bony podarunkowe

Jak trafić w czyjś gust i skąd mieć pewność, że wybierzesz ten właściwy rozmiar? To proste. Podaruj bliskim bon podarunkowy Rogelli


Rękawiczki rowerowe

Wysokiej jakości rękawiczki rowerowe zwiększają komfort podczas każdej rowerowej wycieczki. Możesz wybierać spośród długich i krótkich wariantów, z żelem zapewniającym dłoniom ochronę przed odciskami.

Nie tylko fani rekreacyjnej jazdy na rowerze ale także profesonaliści korzystają z pomocy rękawiczek rowerowe, które zpewniają stabilny chwyt w każdą pogodę, posiadają wkładkę żelową oraz zapobiegają powstawaniu otarć.

W ofercie znajdują się letnie rękawiczki rowerowe z dodatkową wentylacją oraz zimowe rękawiczki rowerowe o różnym stopniu ocieplenia. Niezbędnym dodatkiem wyposażenia rowerzysty są przeciwdeszczowe rękawiczki rowerowe z podlepianymi szwami.


Dla zachowania przejrzystości menu podzieliliśmy rękawiczki na rower na kilka kategorii, jak np. rękawiczki rowerowe z długimi palcami, przeciwdeszczowe rękawiczki rowerowe, rękawiczki MTB i inne.

Rękawiczki rowerowe dzielą się również na damskie rękawiczki rowerowe, męskie rękawiczki rowerowe oraz dziecięce rękawiczki rowerowe.

 Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Rzuć też okiem na nasze inne kategorie, związane z kategorią rękawiczki rowerowe: rękawiczki na rower, rękawiczki kolarskie, męskie rękawiczki kolarskie, damskie rękawiczki kolarskie, damskie rękawiczki rowerowe, rękawiczki rowerowe MTB, zimowe rękawiczki kolarskie, rękawice rowerowe, rękawice na rower.