Z powrotem Filtruj

Elektroniczne
Bony podarunkowe

Jak trafić w czyjś gust i skąd mieć pewność, że wybierzesz ten właściwy rozmiar? To proste. Podaruj bliskim bon podarunkowy Rogelli


Kurtki rowerowe

Kurtki rowerowe Rogelli to jedna z ważniejszych kategorii, która dalej jest podzielona na zimowe kurtki rowerowe z membraną, nieprzemakalne kurtki rowerowe i oczywiście wiatrówki - ultracienkie i łatwe w przechowywaniu kurtki rowerowe.

Dlaczego kurtki rowerowe marki Rogelli są tak uwielbiane? Dlatego że mają krój idealnie dostosowany do potrzeb rowerzysty. Przedłużone rękawy i część pleców zapewniają komfort podczas jazdy w trakcie chłodnych i mglistych dni. Kombinacja wygodnego kroju i wysokiej jakości materiałów sprawia, że nasze kurtki są świetnym wyborem na rower.

Kurtki rowerowe podzielono według przeznaczenia na kurtki rowerowe męskie oraz kurtki rowerowe damskie. Przy wszystkich kurtkach na rower znajdziesz informacje o wykorzystanych materiałach i szczegółowe opisy modeli wraz z użytecznymi cechami.

Nie zdecydowałeś się jeszcze? Spróbuj zobaczyć podobne kategorie: Zimowa kurtka kolarska, Zimowa kurtka rowerowa, Kurtka zimowa na rower, Zimowe kurtki kolarskie, Zimowe kurtki na rower, Odblaskowa kurtka na rower, Kurtki na rower.