Rękawiczki przeciwdeszczowe na narty

Wszystkie modele rękawiczek przeciwdeszczowych na narty posiadają podlepiane szwy. Wysokiej jakości rękawiczki przeciwdeszczowe na narty docenią zarówno zawodowcy, jak i początkujący narciarze ze względu na ich funkcjonalność oraz znakomite parametry takie jak oddychalność, wiatroszczelność, wodoodporność i dopasowany krój. Rękawiczki przeciwdeszczowe na narty chronią przede wszystkim stawy oraz nadgarstek przed wychłodzeniem w zimowe, mokre dni. W ofercie znajdują się cienkie przeciwdeszczowe rękawiczki na narty nieocieplane oraz cieplejsze narciarskie rękawiczki przeciwdeszczowe o różnym stopniu ocieplenia.
Dla zachowania przejrzystości oferty podzieliliśmy rękawiczki przeciwdeszczowe na narty na męskie przeciwdeszczowe rękawiczki na narty oraz damskie przeciwdeszczowe rękawiczki na narty.<p><span style="font-size: 12.222222328186px;">Nieprzemakalne ochraniacze na rękawiczki z membraną EUROTEX waterproof - nieprzemakalny, oddychajacy materiał chroniący przed wiatrem.</span></p>
Wodoodporne cienkie ochraniacze na rękawiczki Chiba RAIN SHIELD PLUS, żółte odblaskowe

67 zł


Wybierz:
Rozmiary :

Jak dobrać swój rozmiar?


Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych

Nieprzemakalne ochraniacze na rękawiczki z membraną EUROTEX waterproof - nieprzemakalny, oddychajacy materiał chroniący przed wiatrem.
Wodoodporne cienkie ochraniacze na rękawiczki Chiba RAIN SHIELD PLUS, żółte odblaskowe

67 zł


Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł
Nowa registracia text