Damskie wodoodporne rękawiczki na narty

Damskie wodoodporne rękawiczki na narty chronią przede wszystkim stawy oraz nadgarstek przed wychłodzeniem w zimowe, mokre dni. W ofercie znajdują się cienkie damskie wodoodporne rękawiczki na narty nieocieplane oraz cieplejsze damskie wodoodporne rękawiczki na narty o różnym stopniu ocieplenia. Wszystkie modele damskich wodoodpornych rękawiczek na narty posiadają podlepiane szwy. Wysokiej jakości damskie wodoodporne rękawiczki na narty docenią zarówno zawodowcy, jak i początkujący narciarze ze względu na ich funkcjonalność oraz znakomite parametry takie jak oddychalność, wiatroszczelność, wodoodporność i dopasowany krój.
Dla zachowania przejrzystości oferty umieściliśmy rękawiczki przeciwdeszczowe na narty dla mężczyzn w osobnej kategorii męskie wodoodporne rękawiczki na narty.<p>Zimowe rękawiczki rowerowe z membraną EUROTEX waterproof świetnie sprawdzą się nie tylko w trasie rowerowej. Dynamiczny design i doskonałe parametry to mocne strony prezentowanych rękawiczek sportowych.</p>
Wodoodporne zimowe rękawiczki Chiba RAIN TOUCH, czarne

145 zł

BESTSELLER


Wybierz:
Rozmiary :

Jak dobrać swój rozmiar?


Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych

Zimowe rękawiczki rowerowe z membraną EUROTEX waterproof świetnie sprawdzą się nie tylko w trasie rowerowej. Dynamiczny design i doskonałe parametry to mocne strony prezentowanych rękawiczek sportowych.
Wodoodporne zimowe rękawiczki Chiba RAIN TOUCH, czarne

145 zł

BESTSELLER


Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł
Nowa registracia obr