Wyprzedaż odzieży sportowej

CAŁKOWITA WYPRZEDAŻ ODZIEŻY!

Sekcja Wyprzedaż odzieży to specjalna oferta sprzedaży odzieży sportowej. W proponowanym asortymencie znajdą Państwo szeroką ofertę różnorodnych artykułów sportowych. Prezentujemy tutaj wyprzedaż odzieży sportowej obejmującą: koszulki rowerowe i sportowe, bluzy kolarskie, spodnie rowerowe, kurtki zimowe, a także spodenki i spodnie do biegania. Na wyprzedaży odzieży znajdują się również dodatki szczególnie ważne dla rowerzystów, takie jak np. rękawiczki rowerowe. Wyprzedaż odzieży dotyczy produktów luksusowych marek Rogelli, Chiba i Swiss Eye, które znane są z produkcji odzieży dla profesjonalnych sportowców.

Warto zaglądać na nasze wyprzedaże odzieży, ponieważ proponujemy sprzedaż wielu produktów w cenach promocyjnych. Zakładka Wyprzedaż odzieży jest na bieżąco uzupełniana o nowe modele, dlatego obserwujcie Państwo tę sekcję regularnie. Wyprzedaż odzieży będzie bowiem zawsze ograniczona tylko do ważniejszych pozycji, a sprzedaż będzie prowadzona aż do całkowitego wyprzedania danego modelu. Dostępność konkretnych rozmiarów znajdą Państwo w szczegółach kolejnych produktów.

Rozmiary :

Jak dobrać swój rozmiar?


Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych

Lekka wiatrówka wykonana z funkcjonalnego mikrowłókna. Asymetryczny design. Tworzy kolorystycznie dopasowane zestawy z innymi produktami Rogelli.
Funkcjonalna wiatrówka Rogelli BELLWOOD, czarno-żółta odblaskowa

oszczędzasz35 zł

-20%139 zł

Lekka wiatrówka z funkcjonalnego mikrowłókna, wyposażona w przemyślany system wentylacji w okolicy pleców. Kolorystycznie dobrana do pozostałych modeli kolekcji Rogelli.
Funkcjonalna wiatrówka Rogelli APOLLO, żółta odblaskowa

162 zł

RABAT

Najlepszy zimowy model spodni z membraną oraz wkładką dla kolarzy.
Zimowe spodnie z membraną Rogelli FOBELLO na szelkach, z wkładką

oszczędzasz40 zł

-16%209 zł

Zimowe spodnie z membraną na szelkach, na rower i na narty.
Zimowe spodnie z membraną na szelkach RIMASCO - z szelkami, czarne

oszczędzasz20 zł

-12%139 zł

RABAT

Bardzo lekka, zapinana na zamek kamizelka z siateczką na plecach, odprowadza parę wodną na zewnątrz. Bezkonkurencyjna cena!
Kamizelka z siateczką na plecach MATERA, czarna

oszczędzasz20 zł

-38%35 zł


Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł
100ZLT na první nakup levy
100 ZL NA PRVNÍ NAKUP