Wodoodporne rękawiczki zimowe Chiba

Wszystkie modele wodoodpronych rękawiczek zimowych Chiba mają podlepiane szwy. Zarówno rowerzyści rekreacyjni jak i profesjonaliści docenią wysokiej jakości wodoodporne rękawiczki zimowe Chiba, które gwarantują dobrą oddychalność, wiatroszczelność i wodoodporność oraz wyróżniają się ponadprzeciętnym komfortowym krojem, przystosowanym do potrzeb użytkownika. Wodoodporne rękawiczki zimowe Chiba chronią przede wszystkim stawy oraz nadgarstek przed wychłodzeniem w zimne i deszczowe dni. W ofercie znajdują się cienkie wodoodporne rękawiczki zimowe Chiba bez ocieplenia odpowiednie do biegania i na rower, a także ocieplane wodoodporne rękawiczki zimowe Chiba o różnym stopniu ocieplenia w zależności od potrzeb narciarza lub rowerzysty.
Oferta rękawiczek Chiba znajduje się w kilku zakładkach, jak letnie rękawiczki Chiba oraz zimowe rękawiczki Chiba, które podzielono zgodnie z typem ocieplenia na trzy podkategorie.<p>Zimowe rękawiczki rowerowe z membraną EUROTEX waterproof świetnie sprawdzą się nie tylko w trasie rowerowej. Dynamiczny design i doskonałe parametry to mocne strony prezentowanych rękawiczek sportowych.</p>
Wodoodporne zimowe rękawiczki Chiba RAIN TOUCH, czarne

145 zł

BESTSELLER


Wybierz:
Rozmiary :

Jak dobrać swój rozmiar?


Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych

Zimowe rękawiczki rowerowe z membraną EUROTEX waterproof świetnie sprawdzą się nie tylko w trasie rowerowej. Dynamiczny design i doskonałe parametry to mocne strony prezentowanych rękawiczek sportowych.
Wodoodporne zimowe rękawiczki Chiba RAIN TOUCH, czarne

145 zł

BESTSELLER


Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł
Nowa registracia text