Spodnie na rower

Spodnie na rower

Wybór odpowiednich zimowych spodni na rower nie jest prosty. Spróbujemy jednak pomóc w ocenie spodni na rower ze względu na różne kryteria.

Na wybór spodni na rower wpływa przede wszystkim sposób wykorzystania spodni.

 Jeśli jesteś w sytuacji, która nie pozwala Ci na zakup obu podstawowych par spodni na rower (spodnie na rower z wkładką i bez) , decydującym kryterium jest to, czy używasz ich przede wszystkim na rower czy do biegania. Jeśli wybrane spodnie na rower będą służyły jedynie do jazdy na rowerze - decyzja padnie z pewnością na klasyczne spodnie na rower na szelkach z wkładką.

Jeśli wykorzystujesz swoje spodnie na rower tylko podczas jazdy na rowerze, wybierz spodnie na rower z wkładką.

Na decyzję o wyborze spodni na rower wpływa też to, czy spodnie będą noszone np. w niepogodę i zimą. W takim wypadku należy wybrać spodnie na rower z lekkim ociepleniem oraz o wyższej gramaturze. Jakość wkładki umieszczonej w spodniach jest również bardzo istotna.

Zimą oraz w chłodniejsze dni z pewnością docenisz przedłużane spodnie na rower na szelkach, zakrywające plecy.

Styl jazdy to kolejne kryterium wyboru spodni na rower: agresywna jazda w terenie z koniecznością częstego zsiadania z roweru pociąga za sobą jednoznaczny wybór spodni na rower z paskami mocującymi na stopy i wzmacnianymi szwami w okolicach łydek i kolan. Takie spodnie na rower posiadają najczęściej mocniejsze i szersze szelki.

Wybierz spodnie na rower zgodne ze swoim stylem jazdy.

Jeśli jednak jeździsz nie tylko na rowerze, ale i na nartach, wybór powinien paść raczej na spodnie na rower bez wkładki, które mogą zostać później uzupełnione o spodenki na rower z wkładką.

Spodnie na rower bez wkładki świetnie się nadają na narty i na snowboard, na rower jednak należy dodatkowo założyć spodenki rowerowe z wkładką.

Spodnie na rower Rogelli spełniają wszystkie wymagania, jakie stawia się profesjonalnej odzieży sportowej. Zarówno design jak i wykorzystane materiały zaspokoją potrzeby profesjonalistów. Uniwersalne spodnie na rower Rogelli pozwalają na szerokie zastosowanie, nie tylko do uprawiania sportu.

Przy wyborze spodni na rower polecamy szeroką ofertę odzieży sportowej marki Rogelli.

Wybrać damskie czy męskie? - na to raczej nie musimy odpowiadać. Zastanowić się jednak musimy nad wyborem spodni na rower przylegających lub luźnych. Zależy to przede wszystkim od zastosowania: luźne gwarantują neutralny wygląd i pozwalają na wyjście choćby do baru.

Luźne spodnie na rower mogą być częścią neutralnego ubioru i mają uniwersalne zastosowanie.

Kryteria wyboru spodni na rower dla dzieci są takie same. Należy jedynie podkreślić, że najważniejszymi czynnikami są tutaj: ochrona w razie upadku, ochrona przed przemoknięciem i wychłodzeniem. Dzieci zasługują na taki sam komfort noszenia jak i dorośli, ale o tym nie trzeba nawet wspominać.

Kryteria wyboru spodni na rower dla dzieci są takie same jak te dla dorosłych.

Wybierz:
Rozmiary :

Jak dobrać swój rozmiar?


Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych 1234


1234

Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł
100ZLT na první nakup levy
100 ZL NA PRVNÍ NAKUP