Rękawiczki rowerowe

Wysokiej jakości rękawiczki rowerowe zwiększają komfort podczas każdej rowerowej wycieczki. Możesz wybierać spośród długich i krótkich wariantów, z żelem zapewniającym dłoniom ochronę przed odciskami.

Nie tylko fani rekreacyjnej jazdy na rowerze ale także profesonaliści korzystają z pomocy rękawiczek rowerowe, które zpewniają stabilny chwyt w każdą pogodę, posiadają wkładkę żelową oraz zapobiegają powstawaniu otarć.

W ofercie znajdują się letnie rękawiczki rowerowe z dodatkową wentylacją oraz zimowe rękawiczki rowerowe o różnym stopniu ocieplenia. Niezbędnym dodatkiem wyposażenia rowerzysty są przeciwdeszczowe rękawiczki rowerowe z podlepianymi szwami.


Dla zachowania przejrzystości menu podzieliliśmy rękawiczki na rower na kilka kategorii, jak np. rękawiczki rowerowe z długimi palcami, przeciwdeszczowe rękawiczki rowerowe, rękawiczki MTB i inne.

Rękawiczki rowerowe dzielą się również na damskie rękawiczki rowerowe, męskie rękawiczki rowerowe oraz dziecięce rękawiczki rowerowe.

 Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Rzuć też okiem na nasze inne kategorie, związane z kategorią rękawiczki rowerowe: rękawiczki na rower, rękawiczki kolarskie, męskie rękawiczki kolarskie, damskie rękawiczki kolarskie, damskie rękawiczki rowerowe, rękawiczki rowerowe MTB, zimowe rękawiczki kolarskie, rękawice rowerowe, rękawice na rower.