Parksville - męska kolekcja do biegania, żółta odblaskowa

Męska odzież do biegania z serii PARKSVILLE została zaprojektowana z myślą o biegaczach rekreacyjnych jak i profesjonalistach, którzy szukają klasycznej odzieży w tradycyjnych kolorach. Seria utrzymana w tonacji czarnej i szarej z odblaskowymi akcentami dodają kolekcji PARKSVILLE elegancji i dynamiki.
Odzież do biegania z kategorii TOP zawiera najbardziej udane modele z oferty odzieży do biegania, które świetnie sprawdzają się nie tylko latem, ale także podczas jazdy na nartach. Odzież sportowa z poszczególnych kategorii spełnia oczekiwania przede wszystkim tych, którzy biegają w teamie, uprawiają drużynowe sporty halowe, należą do grup sportowo-pożarniczych lub spędzają aktywnie czas z przyjaciółmi. Także sekcje sportowe oraz różnego rodzaju zorganizowane grupy sportowe mogą liczyć na korzystną indywidualną ofertę. Kontakt do nas znajdziesz tutaj.<p>Ultralekka kurtka z funkcjonalnego, elastycznego mikrowł&oacute;kna. Dobrze wentylowany model, dynamiczny design. Kurtka o wszechstronnym zastosowaniu w sporcie.</p>
Ultralekka wiatrówka Rogelli LANDRUM, czarna

171 zł

<p><span style="font-size: 12.222222328186px;">Lekka kurtka z funkcjonalnego, elastycznego softshellu. Czarny, dobrze wentylowany model o wszechstronnym zastosowaniu w sporcie. Dynamiczny design.</span></p>
Ultralekka softshellowa kurtka Rogelli STRATFORD, czarna

263 zł

<p>Lekka, sportowa bluza na zamek o wyrazistym kroju ze wstawkami oraz licznymi elementami odblaskowymi.</p>
Bluza sportowa Rogelli PARSONS, szara

152 zł

Wyprzedaż


Wybierz:
Rozmiary :

Jak dobrać swój rozmiar?


Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych

Ultralekka kurtka z funkcjonalnego, elastycznego mikrowłókna. Dobrze wentylowany model, dynamiczny design. Kurtka o wszechstronnym zastosowaniu w sporcie.
Ultralekka wiatrówka Rogelli LANDRUM, czarna

171 zł

Lekka, sportowa bluza na zamek o wyrazistym kroju ze wstawkami oraz licznymi elementami odblaskowymi.
Bluza sportowa Rogelli PARSONS, szara

oszczędzasz8 zł

-5%152 zł

Lekka kurtka z funkcjonalnego, elastycznego softshellu. Czarny, dobrze wentylowany model o wszechstronnym zastosowaniu w sporcie. Dynamiczny design.
Ultralekka softshellowa kurtka Rogelli STRATFORD, czarna

263 zł


Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł
Nowa registracia obr