Kurtka na rower

73

Z powrotem Filtruj


Kurtka na rower

Wysokiej jakości kurtka na rower o atrakcyjnym designie jest przeznaczona do aktywnej jazdy. Wystarczająco zagrzeje, ochroni przed wiatrem i deszczem, ponieważ jest nieprzemakalna. Do tego nasze kurtki posiadają wszywki na plecach, które odprowadzają ciepło ciała, zwiększając w ten sposób elastyczność kurtki. 

Kurtki są przeznaczone do jazdy na rowerze, dlatego posiadają specjalnie zaprojektowane rękawy, które chronią przed wiatrem, lemowanie w pasie posiada przez cały obwód silikonowy pasek antypoślizgowy. W ciemnościach docenisz odblaskowe elementy, zwiększające bezpieczeństwo jazdy. 

Naprawdę docenisz również wzmocnienie obszaru mięśni pleców, które chroni przed chłodem w obrębie szyi. Świetną pomocą podczas długich wycieczek rowerowych jest trzykomorowa kieszeń na plecach, w której schowasz małą przekąskę. 

Jeszcze się nie zdecydowałeś? Spróbuj sprawdzić podobne kategorie: kurtka rowerowa, kurtki rowerowe, wiatrówka na rower, wiatrówka rowerowa, kurtka kolarska, wiatrówka kurtka rowerowa