Koszulki na rower

178
Filtruj

Z powrotem Filtruj


Koszulki na rower

Koszulki na rower są obowiązkowym wyposażeniem każdego rowerzysty. Koszulki na rower oferujemy w szerokim wyborze krojów i rozmiarów. Koszulka na rower z krótkim rękawem na letnie upały, koszulka z długim rękawem na czas wiosny i jesieni.

Koszulki na rower są wyprodukowane z nowoczesnych materiałów, mają aerodynamiczny kształt, są lekkie, cienkie, oddychające. Są również bardzo przylegające rękawy z elastycznymi mankietami. Koszulka na rower jest już od ceny 100 zł.

Wszystkie koszulki na rower posiadają szczegółowe opisy oraz informację o materiałach, z których zostały wykonane. Koszulki dla kobiet znajdują się w kategorii damskie koszulki kolarskie, natomiast dla mężczyzn w kategorii męskie koszulki kolarskie. W podkategoriach koszulki na rower można odnaleźć dodatkowe działy, np. koszulki na rower z długim rękawem, luźne koszulki rowerowe.

Sprawdź inne kategorie, związane z kategorią koszulki na rower: koszulki na rower, koszulki rowerowe, bluza na rower, dziecięce koszulki rowerowe, tanie koszulki rowerowe, MTB koszulki, profesjonalne stoje kolarskie,