Dlaczego właśnie na Rogelli.pl?


Gwarancja zwrotu i wymiany towaru do 14 dni

W przypadku jeśli zamówiony rozmiar okaże się nieodpowiedni, możesz dokonać zwrotu towaru do 14 dni od dnia otrzymania przesyłki, a my chętnie go wymienimy lub zwrócimy Ci pieniądze. 

Odbiór osobisty w siedzibie firmy

Towar można odebrać osobiście bez konieczności czekania. Jest to możliwe w siedzibie firmy. Odbiór osobisty możliwy tutaj...

Profesjonalne doradztwo

Pod numerem telefonu 606 766 250 jesteśmy gotowi odpowiedzieć na każde Twoje pytanie. Sami nosimy i testujemy oferowaną odzież, więc dobrze znamy każdy szczegół naszej oferty. Jeśli nie będziemy w stanie od razu udzielić żądanej informacji, oddzwonimy po sprawdzeniu. Jeżeli lubisz kontaktować się telefonicznie, zadzwoń do nas.

Płatność przelewem

Płatności za zamówiony towar możesz dokonać przelewem, za pobraniem lub gotówką przy odbiorze osobistym. Dane potrzebne do zrealizowania przelewu przesyłamy Ci na adres e-mail.

Wyłączny importer

Jesteśmy sprzedawców odzieży holenderskiej marki Rogelli w Polsce. Co roku proponujemy nową kolekcję, sami przygotowujemy jej opis, informacje o produktach oraz profesjonalne zdjęcia odzieży. Każda sztuka odzieży Rogelli przechodzi przez nasze ręce. Rozpatrujemy wszystkie reklamacje a odzież znajduje się w naszym centralnym magazynie. Zakupy odzieży Rogelli na naszej stronie to najkorzystniejszy wybór dla każdego klienta oraz gwarancja nawyższej jakości usług.


Chcesz dowiedzieć się więcej?Skontaktuj się z nami

Pola oznaczone povinná položka muszą być wypełnione.

pozycja obowiązkowa

pozycja obowiązkowa

pozycja obowiązkowa


pozycja obowiązkowa


captcha
pozycja obowiązkowaPromocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł