Dziecięce odblaskowe kurtki kolarskie

Dziecięce odblaskowe kurtki kolarskie Rogelli wykonano z materiałów funkcjonalnych najwyższej jakości gwarantujących optymalną wentylację. Przedłużane rękawy oraz tył kurtki podnoszą komfort noszenia podczas jazdy w zimne, mokre dni. Wszystkie dziecięce odblaskowe kurtki kolarskie posiadają szczegółowe opisy oraz informację o materiałach, z których zostały wykonane i ich właściwościach. Dziecięce odblaskowe kurtki kolarskie stanowią podstawową część odzieży kolarskiej dla dzieci, która wspiera bezpieczeństwo dziecka na drodze.
Dla łatwiejszej orientacji podzielono kurtki rowerowe dla dorosłych zgodnie z zastosowaniem na męskie i damskie odblaskowe kurtki kolarskie. W kategorii dziecięce odblaskowe kurtki kolarskie znajdują się również zimowe kurtki kolarskie, kurtki kolarskie softshell oraz lekkie kurtki przeciwdeszczowe i wiatrówki na rower.<p>Lekka i poręczna wiatr&oacute;wka wodoodporna i wiatroszczelna. Przezroczysty wygląd. Do opakowania dołączony woreczek do przechowywania kurtki.</p>
Wodoodporna wiatrówka rowerowa Rogelli CROTONE dziecięca, żółta odblaskowa

165 zł


Wybierz:
Rozmiary :

Jak dobrać swój rozmiar?


Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych

Lekka i poręczna wiatrówka wodoodporna i wiatroszczelna. Przezroczysty wygląd. Do opakowania dołączony woreczek do przechowywania kurtki.
Wodoodporna wiatrówka rowerowa Rogelli CROTONE dziecięca, żółta odblaskowa

165 zł


Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł
100ZLT na první nakup levy
100 ZL NA PRVNÍ NAKUP