Delikatnie ocieplane damskie rękawiczki kolarskie

Delikatne ocieplenie wewnątrz damskich rękawiczek kolarskich ochroni Twoje dłonie przed działaniem niekorzystnych czynników pogodowych, kiedy temperatura nie zeszła jeszcze poniżej zera. Delikatnie ocieplane damskie rękawiczki kolarskie wykonane z wysokiej jakości funkcjonalnych materiałów podnoszą komfort jazdy na rowerze oraz podczas uprawiania wszystkich aktywności sportowych. Przeciwdeszczowe rękawiczki rowerowe na zimę znajdują się w osobnej kategorii. Funkcjonalny, uniwersalny krój delikatnie ocieplanych damskich rękawiczek kolarskich doskonale sprawdza się nie tylko podczas jazdy na rowerze, ale również podczas uprawiania sportów zimowych jak np. jazda na nartach, bieganie lub spacery.
Delikatnie ocieplane rękawiczki kolarskie dla mężczyzn znajdują się w kategorii delikatnie ocieplane męskie rękawiczki kolarskie.

Wybierz:
Rozmiary :

Jak dobrać swój rozmiar?


Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych

Ocieplane, elastyczne rękawiczki z antypoślizgową warstwą. Elementy odblaskowe znajdują się na grzbiecie rękawiczki. Wnętrze ocieplane polarem znakomicie sprawdzi się podczas jazdy na nartach.  
Cienkie zimowe rękawiczki softshell z antypoślizgową warstwą Rogelli BURLINGTON, czarne

77 zł

Lekko ocieplane rękawiczki z warstwą antypoślizgową, nie tylko na rower. Uniwersalne zastosowanie w sporcie na chłodne dni.
Cienkie zimowe rękawiczki z membraną Rogelli LAVAL, czarne

65 zł

Ľahké, priedušné bežecké rukavice s jemným vnútorným zateplením.
Cienkie rękawiczki sportowe Rogelli OAKLAND, czarne

oszczędzasz3 zł

-9%36 zł


Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Ekspert od odzieży rowerowej i do biegania Rogelli

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł
100ZLT na první nakup levy
100 ZL NA PRVNÍ NAKUP