Bon podarunkowy - elektroniczny 100 zł czytaj więcej czytaj więcej

Kod: VOUPL100

100 zł

Oferujemy najlepszą cenę

Oferujemy najlepszą cenę

Ktoś zaoferował Ci lepszą cenę za porównywalny produkt? Skontaktuj się z nami przy pomocy tego formularza, a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę.

Rogelli.pl jest ekskluzywnym importerem i zawsze oferuje najlepsze usługi: 14 dni na wymianę lub zwrot towaru - klub VIP ze stałą zniżką 15% - profesjonalne doradztwo - dostawa do ponad 4000+ punktów za jedyne za 11 zł.

Nazwa produktu:
Bon podarunkowy - elektroniczny 100 zł / VOUPL100

+

Aby jak najszybciej otrzymać produkt wybierz płatność on-line DotPay, a bon otrzymasz mailowo.

Z powrotem Opis produktu

Bon podarunkowy, voucher czy kupon - jakkolwiek go nie nazwiesz, będzie gwarantować zadowolenie twoich najbliższych. Chcesz dać komuś prezent, ale nie jesteś pewnien co do wyboru odpowiedniego produktu lub rozmiaru? Po zakończeniu szybkiej transakcji on-line otrzymasz bon podarunkowy za pomocą poczty elektronicznej. Będzie posiadał swój unikatowy kod i wystarczy go wydrukować. Dzięki niemu będziesz posiadał właściwy prezent na każdą okazję. Obdarowa przez ciebie osoba wykorzysta voucher poprzez wpisanie kodu w koszyku, a cena wybranego towaru zmniejszy się o kwotę zawartą na kuponie. Bon jest ważny przez 12 miesięcy od daty wystawienia.

Z powrotem Parametry

Kategorie bony podarunkowe
Sport kolarstwo, bieganie, narciarstwo biegowe, uniwersalne, triathlon, joga, turystyka, nordic walking, łyżworolki, fitness, atletyka, outdoor, tenis, czas wolny, sporty halowe, piłka ręczna, siatkówka, unihokej
Producent Rogelli
Kód VOUPL100

Produkt ten można również znaleźć w następujących kategoriach: