Okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne do uprawiania sportu

Okulary przeciwsłoneczne służą przede wszystkim jako ochrona przed poromieniowaniem słońca. Okulary przeciwsłoneczne ułatwiają nam poruszanie się i orientację nawet przy ostrym słońcu. Mniej znany jest fakt, że okulary przeciwsłoneczne obniżają uczucie zmęczenia. Oko cechuje się zapotrzebowaniem na energię wynoszącym 10-20% oraz około 10% zapotrzebowania na tlen. Okulary przeciwsłoneczne odciążają więc oczy, obniżają zapotrzebowanie na energię i tlen. Okulary przeciwsłoneczne nie tylko poprawiają ostrość widzenia, ale również zwiększają wydolność. Okulary przeciwsłoneczne chronią oko przed uszkodzeniem i wystąpieniem wad. Wzrok dostarcza do mózgu ponad 80% informacji, dlatego też dbałość o wzrok jest bardzo istotna, a okulary przeciwsłoneczne stanowią podstawowe akcesorium.

Okulary przeciwsłoneczne nie tylko chronią wzrok przed promieniowaniem, ale przeciwsłoneczne okulary potrafią znacząco obniżyć uczucie zmęczenia.

W ciągu roku, ale i w ciągu dnia w zależności od zmiany środowiska zmienia się także światło. Aby w każdych warunkach zachować ostrość widzenia, należy korzystać z różnokolorowych filtrów do okularów przeciwsłonecznych. Jeśli okulary słoneczne posiadają szkła wymienne, są w stanie zapewnić doskonałą ostrość widzenia w każdych warunkach. Stanowią także finansowe odciążenie oraz świetnie leżą. Okulary słoneczne dobrej jakości posiadają wbudowaną wymienną ramkę do montażu szkieł korekcyjnych. Sportowcy z okularami korekcyjnymi mogą sobie zapewnić komfort okularów przeciwsłonecznych a nawet okularów przeciwsłonecznych z wymiennymi filtrami.

Wymienne filtry okularów przeciwsłonecznych zapewniają odpowiednią ostrość widzenia w świele dziennym o każdej porze roku.

Wymienne ramki korekcyjne w okularach przeciwsłonecznych to bardzo eleganckie rozwiązanie. Praktycznie niemożliwe jest zdobycie okularów przeciwsłonecznych ze szkłami korekcyjnymi ze specjalnymi kolorowymi filtrami. Dzięki jednej wkładce korekcyjnej sportowiec może zyskać korekcyjne okulary przeciwsłoneczne z całą gamą wymiennych filtrów, może ochronić swój wzrok za pomocą prawdziwych profesjonalnych okularow przeciwsłonecznych. Sportowcy z wadami wzroku nie są już skazani na kompromisy i korzystanie z komercyjnych zamienników z uniwersalnymi szkłami.

W ofercie okularów przeciwsłonecznych Rogelli znajdują się także okulary z wkładką korekcyjną.

Okulary przeciwsłoneczne Rogelli wyróżniają się designem i szerokim zastosowaniem. Opływowy kształt chroni przed ostrym wiatrem. Docenią to zarówno rowerzyści, jak i miłośnicy sportów zimowych, np. narciarze. Okulary przeciwsłoneczne Rogelli pozwalają na dobór odpowiedniego filtra na ostre światło odbijające się od śniegu, na mgłę lub latem – przy mocnym słońcu. Okulary przeciwsłoneczne Rogelli świetnie nadają się do gry w siatkówkę plażową lub nordic walking.

Design okularów przeciwsłonecznych Rogelli zapewnia szerokie zastosowanie, od sportów wysiłkowych po rekreację.

Okulary przeciwsłoneczne Rogelli posiadają duszę, charakter i swój styl. Kto dba o styl, nie będzie mieć kłopotu z wyborem okularów rowerowych. Szeroka gama modeli okularów rowerowych pozwala na swobodny wybór i jednocześnie oryginalny efekt. Swoje rowerowe okulary możesz schować w stylowym neoprenowym etui. Dzięki niemu okulary rowerowe zachowają dłuższą żywotność, a wymienne szkła będą zawsze bezpiecznie pod ręką.

Okulary rowerowe Rogelli są niepowtarzalne i z pewnością zachwycą każdego rowerzystę z wyczuciem stylu.

Istotny jest także materiał, z którego wykonane są okulary rowerowe Rogelli. Okulary przeciwsłoneczne są przyjemne w dotyku, nieuczulające i nie zsuwają się ze spoconej skóry. Część nośna okularów przeciwsłonecznych jest wykonana z niekruszącego się i niełamiącego tworzywa sztucznego. Upadek z roweru to nic nadzwyczajnego, więc jeśli nastąpi, pożądane jest, aby okulary rowerowe nie rozbiły się, a jednocześnie ciągle chroniły wzrok rowerzysty. Jeśli natomiast dojdzie do ekstremalnego przeciążenia okularów rowerowych, ich zniszczenie nie może być groźne dla rowerzysty. Dlatego też wszystkie okulary przeciwsłoneczne Rogelli testujemy dokładnie i konsekwetnie.

Okulary rowerowe Rogelli zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach pod względem bezpieczeństwa.

Wybierz:

Sortuj:od najnowszych | od najtańszych |od najdroższych

okulary do szkieł korekcyjnych
Rowerowe sportowe okulary Rogelli OPTIK. czarne do szkieł korekcyjnych

79 zł

Sportowy design z wyborną ochroną oczu.
Sportowe okulary Rogelli STINGRAY, białe

Sportowe okulary Rogelli STINGRAY, białe

Dostępność: realizacja 3-9 dni

85 zł

Sportowy design z wyborną ochroną oczu.
Sportowe okulary Rogelli STINGRAY, czarne

Sportowe okulary Rogelli STINGRAY, czarne

Dostępność: realizacja 3-9 dni

85 zł

na okulary sportowe
Neoprenowe etui na okulary Rogelli

Neoprenowe etui na okulary Rogelli

Dostępność: realizacja 3-9 dni

30 zł


Promocje, nowości? Chcę otrzymywać e-mail! Przykładowy newsletter
Odzież rowerowa, do biegania i odzież sportowa

Potrzebujesz rady? Zadzwoń 668 542 664

Koszyk zawiera 0 art. za sumę 0 zł